Отзывы

 

Уважаемые клиенты, здесь вы можете оставить ваши отзывы о нашей работе и предложения по ее улучшению. Нам важно ваше мнение. Спасибо.

Отзывы: 31 комментарий

  1. Дуже дякуємо Роману! Тільки у вас ми знайшли потрібний диск на коляску, а це як виявилося не так і легко зробити. Скинули фото , я навіть не встигла модель коляски написати, як моментально прийшла відповідь про наявність, професіонали що сказати!) Оплату 100% внесли на карту, варіант з накладеним платежем Роман нам запропонував також, сказав: «подивитесь,поміряєте,підійде-заплатите», і запевнив що помилки бути не може! Скинув фото диску, рідного до нашого EXPANDERa, саме такого, а не схожого, як нам пропонували всюди Все дуже оперативно, на наступний день отримали посилочку, все як замовляли, і наша принцеса знову на колесах))) Побільше б нам таких надійних, відповідальних і приємних продавців, а Вам багато вдячних клієнтів) Рекомендуємо!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>